סיכונים מול סיכויים בנדל"ן

חברת הנדלן נוסדה ומנוהלת ע"י חיה ואדל ילידות ישראל, המתגוררות בארה"ב ובעלות חברה מצליחה להשקעות נדלן, ‎השהות שלהן בשטח עצמו הופכת את ההשקעה לבטוחה ומניבה הרבה יותר.

שתף את הפוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

הסיכונים:

 1 המצב הכלכלי במדינה ותקנות ממשלתיות:

 המצב הכלכלי והפוליטי במדינה עשוי להשפיע באופן משמעותי על ההשקעה. למשל משבר כלכלי הפוגע באוכלוסייה וחוסר היכולת של ציבור הלווים לעמוד בהתחייבויות, אכיפה של תקנות וחוקים חדשים או פרשנות מחודשת של תקנות יכולים להשפיע בצורה שלילית על ניהול ההשקעות ותפעולן. 

2 ביקוש  והיצע: שוק הנדל"ן מושפע משינויים בביקוש ובהיצע באזורים מסוימים כמו כל תחום. שינויים במצב הכלכלי, הארצי והמקומי עשויים להשפיע באופן מהותי על המחירים באותו אזור.

 3 סיכונים תפעוליים: הרווחים מהשקעות הנכס תלויים בהכנסה השוטפת – בשכר הדירה שהוא מניב, בהוצאות סביב ההשקעה ומעליית ערך הנכס.

במידה והנכסים אינם מייצרים הכנסה שעומדת בהוצאות התפעול הרי שהרווחים יקטנו. סיכון שכזה יכול להגיע מצד ההכנסות כמו איבוד שוכר עיקרי וקושי להשכיר את הנכס מחדש או מצד ההוצאות, כגון שיפוצים לא מתוכננים.

ישראלים רבים יודעים לערוך הסכם שכירות, טוב יותר או פחות, לדירה שקיבלו בירושה ברחובות או בתל-אביב לדוגמא. הם יודעים לבדוק חובות לרשויות, חברת חשמל, מים, ארנונה, חוב לוועד הבית. באופן כללי יודעים לנהל בעצמם השכרה של דירה בישראל. אם זה מגרש, שוכרים אדריכל, שמאי ו/או קבלן וכדומה.

אבל כיצד מנהלים נכסים בחו”ל ? בכל מדינה ובכל ארץ נדרש ניהול מסוג אחר. כל השקעה בחו”ל, בין אם זו דירה או מקבץ דירות, מגרש לבניה או בניין לשיפוץ והשכרה -השקעה בחו”ל דורשת ניהול מקצועי ומדויק.

הסיכויים

השקעה בנדל"ן היא לא רק לעשירים ולמפורסמים!

כל אחד יכול לעשות את זה, גם אם יש לך רק מקדמה קטנה – עם הכנה ומחקר נכונים, כל אחד יכול ליהנות מהרווחים שהנדל"ן מציע.

 6 סיבות להשקיע בנדל"ן

The Best investment on Earth is Earth

 1. נכס מוחשי ופיזי

השקעה בנדל"ן היא מוחשית, אתה יכול לגעת בה יש לך קרקע או שותפות בנכס שבבעלותך  – זה משהו שאפשר  ״לראות בעיניים״ ! . 

לעומת ניירות שנתפס כמשהו וירטואלי כאשר אתה משקיע בנכסים כמו מניות או אג"ח, אין לך בעלות על שום דבר.  אם שוק המניות קורס, פיסת הנייר שלך עשויה להיות שווה כמעט כלום.

2. צורך קיומי

כל אחד בעולם רוצה וצריך לגור במקום עם ארבע קירות וגג! תמיד יהיה לבתים ביקוש!

3. השקעה סולידית ויציבה

כמובן שבכל השקעה יש סיכון. החוכמה היא למזער סיכונים. בזמן שהכסף שלך שוכב בבנק ומעלה אבק אתה מפסיד יותר.

היום כשאתם משקיעים בנדל"ן בחו"ל ניתן להרויח תשואה שוטפת על כספכם בסדרי גודל של 7%- 10%!

תשואות כאלה בסיכונים מגודרים היטב לא תקבלו בשום אפיק השקעה אחר.

 4. נדל"ן מספק תזרים מזומנים

 אם אתה משקיע בנכס לקנייה והחזקה, אתה יכול להשכיר אותו ולהרוויח תזרים מזומנים חודשי. רוב ההשקעות כמו מניות אינן מספקות תזרים מזומנים יציב.

לכל הפחות, הם עשויים לספק דיבידנדים, אבל אתה מקבל אותם רק מדי רבעון או מדי שנה.

5. זו תוכנית חיסכון נהדרת לפנסיה

 כשאתה משקיע בנדל"ן, זה לא נזיל.  אתה משקיע בזה לטווח ארוך.  כשאתה בפנסיה או בסמוך לפרישה, אתה יכול למכור את הנכס ולהשתמש ברווחים כדי לעבור את הפרישה בצורה מכובדת.

 6.עליית ערך

 ערך הנכסים עולה כל הזמן בשונה ממוצרים אחרים (כמו רכב לדוגמא) שעם השנים הערך שלהם יורד. בנכס – עם ההשבחה הרווח עולה ומכפיל את עצמו .

ללא ספק הסיכויים בהשקעות נדל"ן גוברות על הסיכונים ועם בדיקה והכוונה למדינות הנכונות כמו מדינות רפובליקניות ולעבוד לפי הטיימינג הנכון כמו קנייה באזורים עם הגירה חיובית וכן עם ניהול מקומי מושגח של היזם השותף בעסקה ניתן בהחלט לגבור על הסיכונים ולהגיע לסיכויים הטובים ביותר!

אז בואו תבדקו איתנו את הסיכוי הגבוה  שלכם להיכנס לעסקה טובה!

הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

אינטואיציה וקבלת החלטות

איך מקבלים החלטות מקדמות תוך הקשבה לאינטואיציה שלנו? או האם את מקשיבה לקול הפנימי שלך בדרך להצלחה? לכאורה, הצלחה עסקית כלכלית נמדדת כלפי חוץ, לפי

הדרך לצאת ממרוץ העכברים

הדרך לצאת ממרוץ העכברים וליצור עסק משגשג והכנסה פסיבית המונח "מרוץ עכברושים" או כמו שאנחנו מכירות בעברית "מרוץ עכברים", הופיע כבר בשנות ה-30 שלהמאה הקודמת

הטבות המס בארה"ב שכדאי להכיר

‎בארה״ב בעולם ההשקעות אנשים רבים מנצלים את האסטרטגיות אפשריות לתכנון מס וההטבות שיכולות להפחית את חשבון המס שלהם בשנה הבאה. בעוד שקיימות שפע של אסטרטגיות,

אני רוצה לקבל תוכן ועידכונים חמים

התחלת צ'אט
היי, ברוכים הבאים ל"Rose Capital Group" -השקעות נדלן משתלמות בארה"ב,
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה