הטבות המס בארה"ב שכדאי להכיר

חברת הנדלן נוסדה ומנוהלת ע"י חיה ואדל ילידות ישראל, המתגוררות בארה"ב ובעלות חברה מצליחה להשקעות נדלן, ‎השהות שלהן בשטח עצמו הופכת את ההשקעה לבטוחה ומניבה הרבה יותר.

שתף את הפוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on email

‎בארה״ב בעולם ההשקעות אנשים רבים מנצלים את האסטרטגיות אפשריות לתכנון מס וההטבות שיכולות להפחית את חשבון המס שלהם בשנה הבאה. בעוד שקיימות שפע של אסטרטגיות, האפשרויות האסטרטגיות ביותר הינן פחת והפרדת עלויות ופחת בונוס (Cost Segaration)

 
‎הפחת (בלאי)הוא זה שמאפשר לבעלים להחזיר את עלות הנכס שנרכש על פני תקופה מוגדרת. הבראה זו היא באמצעות ניכוי מס הכנסה, והסכום הכולל שניתן לנכות תלוי בגורמים שונים. אסטרטגיית תכנון מס זו זמינה לכל סוגי הגופים העסקיים הרוכשים נכס במהלך השנה.
 
 
‎הפרדת עלויות -Cost Segregation היא כלי לתכנון מס שנותן למשקיעי נדל"ן הזדמנות להאיץ את הפחת של נכסי ההשקעה שלהם. על ידי כך, הם מפחיתים את תשלומי מס ההכנסה הפדרליים והמדינתיים השנתיים שלהם, מה שמוביל למינוף -לשחרר את כספם להשקעות או רכישות אחרות.
 
‎למטרות מס הכנסה פדרלי בדרך כלל נכס פוחת (ע״י בלאי)במשך 39 שנים. ניתוח הפרדת עלויות מזהה ומפריד את רכיבי הבניין והעלויות הרלוונטיות שלהם לסיווגי נכסים מתאימים, בעצם "חותך את העוגה". לאחר מכן, לרכיבי בניין אלו, חיי מס קצרים משמעותית, כגון נכס של 5 שנים, 7 שנים ו-15 שנים המופחת בקצב מואץ בשנה שבה הבניין מופעל.
 
‎בנוסף, נישומים עשויים ליהנות מפחת של 100% בונוס על נכסים מסוימים, לרבות נכסים שנרכשו והוכנסו לשימוש לאחר 27 בספטמבר 2017. פחת הבונוס ירד ל-80% לאחר 31 בדצמבר 2022, וממשיך לרדת בהדרגה ב-20% בכל פעם שנה לאחר מכן.
 
‎הפריטים הזכאים לניכוי פחת מואץ כוללים נכסים כגון: ריצוף אספלט, ריצוף, גופי תאורה, יציאות נתונים ותקשורת וארונות. נכסים שנרכשו או משוקמים עשויים להביא הזדמנויות נוספות לחיסכון במס. ניתן להפריד נכס שנרכש מספר שנים לאחר שהוכנס לשימוש על ידי הבעלים החדש, מה שמאפשר לו ללכוד פחת נוסף משנים קודמות. ניתן לתבוע ניכויים נוספים אלה בדרך כלל בהחזר מס לשנה נוכחית.
 
 
‎חוק קיצוצי המס ועבודות משנת 2017 (TCJA) היה תיקון קוד המס הנרחב ביותר מזה שלושה עשורים. בין השינויים הרבים בקוד היו אלה שהשפיעו על פחת הבונוס.
 
‎מהו פחת בונוס?
 
‎פחת בונוס, הידוע גם בשם הפחת הנוסף בשנה הראשונה, הוא תמריץ מס. המאפשר לעסקים לנכות מיד אחוז גדול ממחיר הרכישה של נכסים כשירים במקום למחוק אותם לאורך "החיים השימושיים" של אותו נכס.
 
‎פחת הבונוס מחושב על ידי הכפלת שיעור פחת הבונוס (בעבר 100%) בבסיס העלות של הנכס הנרכש. לדוגמה, נניח ששיעור המס של החברה הוא 21%. והוא טוען לפחת בונוס על פריט שעולה $100,000. הניכוי שיתקבל יהיה שווה $21,000.
 
‎כיצד חוק הפחתות המס ועבודות שינו את כללי פחת הבונוס
 
‎בעבר, פחת בונוס הותר רק עבור נכס "שימוש מקורי". הכללים החדשים מאפשרים פחת בונוס הן עבור בניה חדשה והן עבור נכס משומש שנרכש ב-/אחרי 28 בספטמבר 2017.
 
‎·לפני 28 בספטמבר 2017 ניכוי הפחת הבונוס היה 50%. זה הוכפל ל-100% עבור נכס שנרכש והוכנס לשימוש לאחר 27 בספטמבר 2017 ולפני 1 בינואר 2023.
 
‎שיעור פחת בונוס חדש זה חל על נכסים כשירים עם חיי מס של 20 שנה או פחות.
 
‎מה זה אומר "להכניס לשירות"?
 
‎הוצאה בשירות היא נקודת הזמן שבה נכס לטווח ארוך מוכנס לראשונה לשימוש לחשבונאות, בעיקר לחישוב הפחת או זיכוי מס. התאריך שבו הנכס הוכנס לשירות מסמן את תחילת תקופת הפחת.
 
‎נכס מוכנס לשירות כאשר הוא "מוצב לראשונה במצב או במצב של מוכנות וזמינות עבור פונקציה שהוקצתה ספציפית."[1] ברגע שהתנאים הללו מתקיימים, ניתן להתחיל בפחת. בניינים נחשבים בדרך כלל להפעלתם כאשר מונפקת תעודת אכלוס.
 
‎2022 היתה השנה האחרונה לקבל פחת  בונוס של 100%
 
ב-1 בינואר 2023 ישונה שיעור הפחת של הבונוס ל-80%, והוא ימשיך לרדת ב-20% בכל שנה לאחר מכן עד שהוא יורד לאפס. ב-2024 היא תרד ל-60% וב-2025 ל-40%. לבסוף, בשנת 2026, זה יהיה 20% (אלא אם הקונגרס ישנה את החוק).
 
‎הפסדים אלו ניתנים להעברה ללא הגבלת זמן ולהשתמש בהם לקיזוז שנים עם הכנסה גבוהה, כולל מס רווחי הון

הישארו מעודכנים

פוסטים נוספים

אינטואיציה וקבלת החלטות

איך מקבלים החלטות מקדמות תוך הקשבה לאינטואיציה שלנו? או האם את מקשיבה לקול הפנימי שלך בדרך להצלחה? לכאורה, הצלחה עסקית כלכלית נמדדת כלפי חוץ, לפי

הדרך לצאת ממרוץ העכברים

הדרך לצאת ממרוץ העכברים וליצור עסק משגשג והכנסה פסיבית המונח "מרוץ עכברושים" או כמו שאנחנו מכירות בעברית "מרוץ עכברים", הופיע כבר בשנות ה-30 שלהמאה הקודמת

סיכונים מול סיכויים בנדל"ן

הסיכונים:  1 המצב הכלכלי במדינה ותקנות ממשלתיות:  המצב הכלכלי והפוליטי במדינה עשוי להשפיע באופן משמעותי על ההשקעה. למשל משבר כלכלי הפוגע באוכלוסייה וחוסר היכולת של

אני רוצה לקבל תוכן ועידכונים חמים

התחלת צ'אט
היי, ברוכים הבאים ל"Rose Capital Group" -השקעות נדלן משתלמות בארה"ב,
איך נוכל לעזור?
התחילו צ'אט כאן למטה